Klacht: startende a 380 etc over Rijsenhout

van Ooijen op 23 juni 2016 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 23 juni 2016

Een inwoner van Rijsenhout uit zijn bezorgdheid over de lage vliegbewegingen van startende vliegtuigen, met name de A380, die over zijn huis vliegen. Hij merkt op dat de trillingen door de grote vliegtuigen hinderlijk zijn en vraagt aandacht voor de situatie, vooral nu de Kaagbaan in onderhoud is. Hoewel de bewoners begrijpen dat ze in de nabijheid van Schiphol wonen, ervaren ze de overlast als te veel.

Mijn Klacht:

Helaas is de site vab BAS niet bereikbaar .
Sinds een aantal dagen wordt er gestart vanaf de ? baan . M.a.w. de startende vliegtuigen komen zeer laag over Rijsenhout. Zeker door de grote jongens staat het hele huis te trillen .

Het is mij bekend dat de Kaagbaan in onderhoud is . Rijsenhoutse bewoners weten en begrijpen dat zij in het gebied Schiphol wonen , maar soms kan het ook teveel worden .

Gewenste Oplossing:

Verander van startbaan . Indien niet mogelijk: koop alle huizen in Rijsenhout en laat het dorp in de 6 e of 7 e baan wegzakken .

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM