Klacht: niet nagekomen afspraken.

joepkovic op 21 juni 2016 over Lucky Millions in de categorie Casino/entertainment

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 21 juni 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In Februari gebeld door Lucky Millions om mee te spelen. Er werd gezegd dat er een mail zou volgen en waar alles nog eens beschreven stond en bevestigd kon worden. Er werd een gesprek opgenomen, maar pas met de mail zou bevestigd worden… Er volgde geen mail, wel afschrijvingen van geld. Inmiddels al 3x. Inmiddels heb ik hun al 4x een mail gestuurd maar hun naam is haas… Ik vind deze gang van zaken abnormaal en ben er boos over en weet niet meer wat te doen. Zelfs via klachtencompass krijg ik geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de afschrijvingen direct worden stopgezet en het reeds afgeschreven geld word teruggestord. Daar ik daar recht op heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM