Klacht: dreiging over een betaling aan windows

karin van aarle op 20 mei 2016 over Microsoft in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Microsoft
Categorie Software
Status Open
Datum 20 mei 2016

Een gebruiker heeft meerdere dreigmails ontvangen waarin wordt geëist om 100 euro te betalen aan Windows, met de waarschuwing dat er beslag gelegd zal worden als niet wordt betaald. De klager stelt dat hij nooit iets van Windows heeft besteld en vraagt zich af hoe dit kan.

Mijn Klacht:

ik heb al een aantal keren uit naam van windows een dreigmail gekregen om 100 euro over te maken zo niet komen ze beslag leggen,heb nooit iets van windows bestelt,hoe kan dit.

Gewenste Oplossing:

als het is opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Microsoft

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Microsoft nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM