Mijn Klacht:
Sinds 01/01/2016 om 25 seconde na de klok van 12.00 uur geen commericiele en buitenlandse zenders via digitenne
Vele malen gebeld voor een oplossing en op aanraden van de KPN een monteur laten komen om het probleem op te lossen.
Dit heeft ca. 2 maanden geduurd en ben toen overgestapt naar een andere provider.
Afronden met de KPN kan niet gedaan worden, je wordt voorgelogen, je wordt in de maling, de kosten worden NIET vergoed ondanks diverse keren van toezeggingen, je krijg GEEN terzaken kundige of beslissings- bevoegde persoon aan de lijn als je belt, je wordt niet terug gebeld, ondanks de toezeggingen en klachten per brieven en via internet worden NIET beantwoord.
Allemaal aardige mensen, maar erg goed opgeleid om je van het kastje naar de muur te sturen en je voor te liegen als dat zo uitkomt.
Ben er nu 3 maanden me bezig en de grote arrogante KOPN kan NIETS, maar dan ook NIETS betekenen voor mij.
Wat is er simpeler dan 210 euro overmaken voor de kosten van de door de KPN aangeraden monteur(die het ook niet kon oplossen) en mijn te veel van te voren betaalde telefoon rekening, die per 01 maart is
opgezegd en waarvoor betaald is tot 01 mei
KPN is niet alleen een jokkebrok fabriek, maar ook nog oplichters en tillers. Ik heb mijn buik vol van deze Kloterige Pest. Negorij
Als we nu eens als alle klagers een vuist maken, dan moeten we toch deze hufters op de knieen kunnen krijgen.
Mijn klacht ligt ook al bij de belbus van Vara Kassa, de Consuwijzer en gaat ook naar de Rijdende rechter .
Sorry , mijn frustratie zit echt heel hoog en hopelijk krijg ik GEEN hartklachten van deze media criminelen
Gewenste Oplossing:
Ben pas tevreden als de mijn beloofde toezeggingen worden nagekomen


