Mijn Klacht:
Bij de aanschaf mijn huidige Skoda Fabia was ik blij met mijn geïntegreerde navigatiesysteem, nooit meer losse draadjes naar mijn TomTom. Echter die blijdschap verdween als sneeuw voor de zon, toen ik de kaarten wilde updaten. Hiervoor wordt een prijs van 199 euro per update gevraagd en in de “actieperiodes” 99 euro. Belachelijke prijzen. Hiervoor koop in een zeer goede TomTom met levenslange kaartupdates. Daarnaast is de geleverde kwaliteit van de navigatie ook zeer matig. Hij geeft soms op het allerlaatste moment een wisseling van rijrichting aan. Geeft wel aan dat er verkeershinder is, maar je kunt niet zien hoe ver dat nog van je af is en het systeem geeft ook geen alternatieve routes. Vorig jaar op vakantie stuurde het systeem ons bij Parijs van de snelweg af, zonder enige aanwijsbare reden. Voor mijn geen kaartupdate van VW meer, maar gewoon weer mijn oude vertrouwde TomTom.
Gewenste Oplossing:
Als de update voor een fatsoenlijke prijs zo'n 40 tot 50 euro per jaar verkrijgbaar zijn en de kaarten een voldoende niveau hebben.
Ik wil nog wel tot 100 euro per jaar gaan als daar ook een live service bij zit, waardoor het systeem je alternatieve route aangeeft als er verkeersbelemmeringen zijn.

