Klacht: toestel gaat niet meer aan en heb geen garantie meer

karishma1996 op 26 februari 2016 over Acer in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Acer has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 14 maart 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Er is inmiddels contact geweest met een van onze medewerkers, om een reparatie van uw toestel in gang te zetten. We gaan er van uit dat hiermee uw klacht is verholpen. Met vriendelijke groet, Acer Klantenservice

Bedrijf Acer
Status Opgelost
Datum 26 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb de acer z5 net een jaar maar hij wilt niet meer aan. als ik het in de oplader stop brand er een blauw lampje.
maar het beeld blijf zwart.

daarnaast heb ik geen gantantie meer. zelf denk ik dat het een hardware fout is

Gewenste Oplossing:

als het toestel als nog gemaakt kan worden, aangezien er belangrijke datas opstaan

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Acer over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Acer in behandeling genomen

Bericht van Acer

10 jaren geleden - Geachte klant, Hierbij bevestigen we u de ontvangst van uw klacht. We zullen zo spoedig mogelijk contact met u zoeken, om te kijken wat we voor u kunnen doen. met vriendelijke groet, Acer klantenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Acer een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Acer

Heeft op 14 maart 2016 om 09:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Er is inmiddels contact geweest met een van onze medewerkers, om een reparatie van uw toestel in gang te zetten. We gaan er van uit dat hiermee uw klacht is verholpen.

Met vriendelijke groet,
Acer Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM