Klacht: Retour product

L.Verhagen op 14 februari 2016 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 14 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ben vandaag zo 14 februari 2016 naar de action geweest om een sd kaartje te kopen voor mijn mobiele telefoon.Bij de kassa voor het afrekenen heb ik gevragen aan Tessa of ik dit artikel mocht ruilen indien nodig.Ik kreeg als antwoord:ja,dat mag altijd met de kassabon en als de verpakking netjes open gemaakt is!,oke dan kan er niks fout dacht ik.Terug thuis gekomen en geprobeerd,helaas kaartje werkt niet,dus meteen terug met bon naar cassiere Tessa die stuurde mij naar infobalie en daar kreeg ik te horen dat ze het niet terug wilde nemen,omdat het product niet kapot was……..ik vroeg nog dus als ik het kaartje kapot knip krijg ik mijn geld wel terug?Ja,was het antwoord…sorry vind dit alles behalve klantvriendelijk je word gewoon bedonderd……..kom wekelijks in action,maar niet meer op de Hurk.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg en hun het product.....

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

10 jaren geleden - Beste heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: https://www.action.nl/over-action/klanten-service/. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM