Klacht: Negeren van klacht over tabaksteeltjes in shag

Cornelis B op 03 februari 2016 over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 3 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 27-12-15 Stuurde ik aan Koninklijke Theodorus Niemeyer BV, Paterswoldseweg 43, 9726BB Groningen een brief met een klacht over tabaksteeltjes in de Samson Shag samen met een 50 gr. Pakje Samson shag vol met tabakssteeltjes.

Op 6-1-16 Ontving ik een brief van British American Tobacco waarin zij mijn brief van 27-12 en het daarbij gevoegde pakje tabakssteeltjes bevestigde.
Vervolgens stond in dezelfde brief de volgende tekst “Zonder het volledige product, hetzij zowel de shag en eventuele steeltjes als de originele verpakking, is het voor onze productieafdeling onmogelijk om uw klacht diepgaand te onderzoeken en is omruiling niet mogelijk.”

Uiteraard heb ik direct een brief teruggestuurd met waarin ik mijn teleurstelling en onbegrip uitspreek voor de reactie die ik van British American Tabacco ontving.
Immers ik heb een vol pakje stelletjes opgestuurd hetgeen ook wordt bevestigd en vervolgens wordt dat als het ware ontkend en schepen zij mij af met een standaardbriefje en een warrige omschrijving.
Van British American Tabacco heb ik niets meer vernomen!?
Zeer klantonvriendelijke en fout.

Gewenste Oplossing:

Gewoon 2 pakjes Samson 50 gram

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM