Klacht: Slastronk in mijn broodje

Jurgen0706 op 12 januari 2016 over de Broodzaak in de categorie Bakker

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bakker
Status Open
Datum 12 januari 2016

Een klant van de Broodzaak in Almere Centrum heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van de broodjes. Na eerder een haar in een broodje te hebben aangetroffen, vond de klant recentelijk een stuk stronk van de sla in zijn broodje. Ondanks deze ervaringen waardeert de klant de smaak van de broodjes.

Mijn Klacht:

Ik eet meerdere keren per week een broodje bij de broodzaak. Jullie broodjes zijn altijd erg lekker! Helaas gaat het niet altijd goed, zo kwam ik een aantal weken geleden een haar tegen en kwam ik vandaag een stuk stronk van de sla tegen (zie foto). Ik koop de broodjes altijd op Almere Centrum.

Gewenste Oplossing:

Er kan wat beter opgelet worden als de broodjes worden belegd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over de Broodzaak

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over de Broodzaak nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM