Klacht: Niet besteld

xaxoxo op 03 januari 2016 over Luxstyle.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 januari 2016

Een klant heeft ongevraagd een product, de blackhead killer, ontvangen na het bekijken van een advertentie op Facebook. Bij de levering zat een factuur van 14,91 euro die binnen 10 dagen betaald moet worden. De klant ervaart dit als ongewenst en heeft soortgelijke klachten van anderen gezien.

Mijn Klacht:

Dezelfde klacht als die ik overal lees. Een advertentie bekeken op facebook en ongewenst een blackhead killer ontvangen met een factuur voor 14,91 die ik binnen 10 dagen moet betalen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het pakket retour willen sturen. Zonder kosten...

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Luxstyle.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Luxstyle.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten