Klacht: Ongewenste levering

Marian Stok op 11 december 2015 over Luxstyle.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na doorklikken van een link via Facebook had ik uit nieuwsgierigheid een product besteld om de haargroei van de wimpers te versterken. Net na bestellen had ik er al spijt van en niet door gegaan naar de link betalen en een mail gestuurd naar het bedrijf om order te cancelen Zij gaven aan dat het al verstuurd was en dus niet kon.
Later ontving ik een factuur terwijl pakketje niet bezorgd is.
Ik heb gemaild en moest een document ondertekenen dat ik niets ontvangen heb
Tot mijn verbazing kreeg ik later toch een pakket opgestuurd met factuur van 72,90 en mededeling dat er 3-1-2016 weer een zending word gestuurd.
ik weer mail gestuurd dat ik pakket niet wil en verder totaal niets van hun wil ontvangen. hun mailen dat je moet retourneren naar adres in Luxemburg met de volgende mededeling: Houd er rekening mee dat de items die u wilt retourneren in de zelfde staat dienen te zijn als dat ze aan u verkocht werden. Dit betekent dat we geen producten kunnen accepteren waarvan onderdelen missen, die beschadigd zijn of bijvoorbeeld een beschadigde doos hebben. Met andere woorden, de geretourneerde items moeten zich in een staat bevinden die LuxStyle de mogelijkheid geeft het opnieuw te verkopen.

Maar dat wil ik niet , ik heb er echter niet om gevraagd dit product opnieuw naar mij toe te zenden en ga er ook geen kosten voor verzenden aan spanderen
Dit pure oplichting is.

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als Pakket word opgehaald en facturen gecrediteerd en nooit meer iets wil ontvangen van productenvan LuxStyle

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Luxstyle.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Luxstyle.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten