Klacht: Pampers baby dry

Ahlem_6 op 10 december 2015 over Pampers in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pampers
Status Open
Datum 10 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste heer/mevrouw,
Ik wil een klacht indienen over de pampers baby dry. Ik heb voor de 2e keer een maandbox via wehkamp besteld en beiden keren lekt mijn dochter door uit de pampers. Als ze geplast heeft word de luier ook aan de buitenkant nat en dan haar kleren ook.

Gewenste Oplossing:

Ik ben nu tevreden over de pampers activate, dat noem ne pas kwaliteit. Ik heb nog 2 dichte pakken babydry die zou ik graag willen terug geven en vergoed krijgen want dit is toch gewoon niet goed?

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pampers

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pampers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM