Klacht: Gratis cadeaupakket

Nel van der Pas op 05 november 2015 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 5 november 2015

Een klant van de BankGiro Loterij heeft op 20 oktober een bedrag van 12,50 euro van zijn rekening zien afschrijven, maar heeft tot op heden geen informatie ontvangen over het beloofde cadeaupakket. De klant vraagt zich af hoe dit kan.

Mijn Klacht:

De loterij heeft wel 12.50 euro van mijn rekening afgeschreven, 20 oktober j.l. maar ik heb nog niets vernomen van het beloofde cadeaupakket . dat zou worden toegestuurd.
Hoe kan dit????????

Gewenste Oplossing:

Ik ben dus niet tevreden natuurlijk, wel dingen beloven en niet nakomen!

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BankGiro Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BankGiro Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM