Klacht: Hotelpas

Ligt op 07 september 2015 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
âś… Klacht opgelost op 9 september 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw/meneer, Vriendelijk dank voor uw bericht. U heeft ons een vraag gesteld omtrent Hotelpas. Een groot aantal klanten van VakantieVeilingen heeft afgelopen week een of meerdere berichten ontvangen van Hotelpas.com over het verlengen van een eerder gewonnen hotelpas. Een...

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 7 september 2015

Een klant van Vakantieveilingen.nl heeft ongevraagd een verlenging van een hotelpas ontvangen, vergezeld van een betalingsherinnering, terwijl hij niet op de hoogte was van een abonnement. De klant voelt zich opgelicht door het bedrijf en uit zijn onvrede over deze gang van zaken. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Krijg ongevraagd een verlenging van hotelpas met een betalingsherinnering terwijl ik niet eens wist dat ik een abonnement had. Voel me opgelicht door dit bedrijf. Schandalig!!! En dat door vakantieveilingen.

Gewenste Oplossing:

Als dit bedrijf stopt met rekeningen sturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 09 september 2015 om 18:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw/meneer,

Vriendelijk dank voor uw bericht.

U heeft ons een vraag gesteld omtrent Hotelpas. Een groot aantal klanten van VakantieVeilingen heeft afgelopen week een of meerdere berichten ontvangen van Hotelpas.com over het verlengen van een eerder gewonnen hotelpas. Een groot deel van deze mails blijkt ten onrechte verzonden.

Indien u tijdens het activeren van uw hotelpas niet hebt gekozen voor een andere kaart (upgrade) dan aangeboden bij de gewonnen veiling, dan kunt u het bericht van Hotelpas.com als niet verzonden beschouwen. Als het goed is heeft u hierover al bericht ontvangen van Hotelpas.com.

Heeft u géén bericht ontvangen en bent u van mening dat er toch onterecht een bedrag in rekening is gebracht, adviseren wij u voor nu om het advies van de Consumentenbond om niet te betalen op te volgen.

Momenteel zijn wij in overleg met Hotelpas.com over de wijze waarop we dit op korte termijn kunnen oplossen. Wij houden u hiervan op de hoogte via onze website en onze Facebookpagina.
Onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Lydia

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM