Klacht: Afbreken opzetborstels

Anne de Kam op 01 augustus 2015 over Oral B in de categorie Mondverzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Oral B
Categorie Mondverzorging
Status Open
Datum 1 augustus 2015

Een consument meldt dat twee opzetborstels van het merk Oral B (flexisoft) binnen korte tijd afbraken. Dit leidde tot een gevaarlijke situatie waarbij de kop van de borstel in de keel van de gebruiker schoot, maar gelukkig kon deze op tijd worden uitgespuugd.

Mijn Klacht:

Binnen zeer korte tijd breken twee opzetborstels (flexisoft) af. De kop schoot in mijn keelgat. Gelukkig kon ik ze nog op tijd uitspugen.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat u deze twee borstels vergoed

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oral B

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oral B nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM