Klacht: wachten

Rein24 op 28 juli 2015 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 28 juli 2015

Een klant ervaart de laatste twee jaar regelmatig lange wachttijden bij McDonald's in Bussum, vooral rond etenstijd. Op 28 juli 2015 besloot de klant na een kwartier wachten, na de bestelling van de vorige klant te hebben gehoord, om weg te gaan. Dit probleem lijkt vaak voor te komen, terwijl de klant eerder tevreden was over de snelheid van de service.

Mijn Klacht:

Laatste 2 jaar is het niet fijn meer bij McDonald’s in Bussum standaard rond etenstijd eindeloze wachtrijen nu vandaag, 28-7-2015 weer een kwartier staan wachten na dat ik de bestelling van de dame voor mij hoorde heb ik besloten alweer weg te gaan.
Helaas gebeurt dit zeer vaak jammer het was een prettige en vlotte tent.

Gewenste Oplossing:

Als de wacht tijden drastisch ingekort worden het is tenslotte fastfood dan verwacht je ook een fast service

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM