Mijn Klacht:
Afgelopen zaterdagmorgen rond 06.30 uur afgescheept door de dienstdoende calamiteiten afhandelaar waarvan de naam moeilijk te verstaan was. Ik merkte rond 06.00 uur dat er stroomuitval was in ons huis. Was direct naar de meterkast gelopen om te kijken of er een kortsluiting was geweest wat niet het geval bleek.
Nadat ik de zekeringen gereset had kreeg ik gelukkig nog spanning op 1 fase van de drie.
Had intussen alarmnummer Enexis gebeld waar ik een persoon aan de lijn kreeg die mij vroeg of ik cijfers in de slimme meter display zag. Toen ik met ja antwoordde gaf hij te kennen dat dit dus niets voor Enexis was maar voor onszelf. Naar enig ander verweer dat er nog 2 groepen eruit lagen gaf meneer steeds hetzelfde antwoord en daarmee was de kous af.
Heb na verschillende telefoontjes gepleegd te hebben mijn broer uit Lanaken gebeld die electrotechnisch onderlegd is en hij constateerde dat het euvel toch voor de meter moest zitten. Dit werd ook bevestigd door de 2de alarmnummer persoon die we belden en deze zorgde dat een monteur van Volta werd gestuurd. De Voltamonteur constateerde ook het fase-probleem en moest daarom weer Enexis bellen omdat dit buiten zijn bevoegdheden valt. 2 Enexis monteurs hebben daarna een tijdelijke oplossing gecreeerd zodat we toch overal stroom hadden in het weekend.
Zojuist werd het euvel door uw monteurs en grondwerkers opgelost. Er bleek een boomwortel door de kabel te zijn gegaan.
Chapeau voor snelle afhandeling door de monteurs en min voor degene die mij afscheepte afgelopen zaterdagmorgen 06.30 uur.
Gewenste Oplossing:
Prima afgehandeld door 2de persoon afgelopen zaterdagmorgen rond 07.30 uur en de daaropvolgende monteurs die zaterdagmorgen waren geweest en diegenen die vanmiddag het euvel hebben verholpen.

