Klacht: klacht uniblue

jenmar op 04 juli 2015 over Uniblue in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Uniblue
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 4 juli 2015

Een klant heeft twee producten gekocht bij Uniblue en 39,90 euro betaald via iDeal, maar heeft geen producten ontvangen door een fout bij het invoeren van de code. Ondanks de belofte van een terugbetaling bij ontevredenheid, heeft de klant nog steeds geen geld teruggekregen en dreigt met een melding bij een consumentenprogramma als het probleem niet wordt opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 producten gekocht bij uniblue en heb betaald via ideal 39,90 euro. Er is iets misgegaan met het kopieëren van de code, zodat ik niets heb ontvangen, maar wel betaald. Nu zeggen ze op jun site, wanneer je niet tevreden bent het geld terug krijgt. Wel ik heb helemaal niets van Uniblue en wil mijn geld terug. De laatste mail die ik gestuurd heb plak ik hieronder:Hallo
Ik heb jullie een afschrift van de betaling gestuurd. Bij het invoeren van de code is er iets misgegaan en heb ik geen product van jullie ontvangen.
Wanneer jullie de 39,90 niet terugstorten zal ik hier melding van maken bij het consumentprogramma “TROS Radar” met Antoinette Hertsenberg.
Zij kan dan mensen waarschuwen niet iets te kopen bij Uniblue.
In afwachting van

From: jenny en martin OOSTERVEEN
Sent: Wednesday, June 17, 2015 1:47 PM
To: [email protected]
Subject: Re: Ticket #30077-109124 Reply from Uniblue

001

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik 39,90 euro terug gestort krijg op mijn bankrekening

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uniblue

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uniblue nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM