Klacht: Order A8ERHA

Harold van Mierlo op 08 juni 2015 over Piet Klerkx in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Piet Klerkx has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

We hebben de fauteuil opgehaald en het onderdeel kosteloos vervangen.

Categorie Meubelwinkels
Status Opgelost
Datum 8 juni 2015

Een klant uit Tilburg uit zijn ongenoegen over een aankoop bij Piet Klerkx, waarbij een Leolux Fauteuil en een Design on Stock bank werden besteld. Hoewel de bank sneller dan verwacht werd geleverd, ontstond er onduidelijkheid over de leerkleur van de fauteuil, wat niet tijdens de verkoop was besproken. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Tilburg, 08-06-2015

Geachte Heer, mevrouw,

Hierbij wil ik mijn ongenoegen uiten inzake een aankoop die wij bij u gedaan hebben op 10 januari 2015. We hebben toen een Leolux Fauteuil Model Elixir en een 4 zits bank van het merk Design on stock model Bloq bij jullie gekocht. Wij zijn bij deze aankoop prima en perfect geholpen door Dhr. J. v.d. Hanenberg.
Er werd toen verteld tegen ons dat de bank een snelle levertijd zou hebben van 4 weken en de stoel moesten we echt op 12 weken rekenen, prima.

Een positieve verrassing was dan ook dat we de bank al na twee weken op 30 januari perfect geleverd kregen. Vervolgens word ik op 2 februari gebeld dat er door ons geen leerkleur was opgegeven voor de lus van stoel, hiermee kan de stoel versteld worden. Dit was bij de verkoop ook niet aan ons gevraagd. Wij hadden toen onze stofkeuze van de totale stoel besproken en gekozen, ik moet hier speciaal voor langskomen en heb dit op 3 februari gedaan, er is toen de sensor 7600 genoteerd.
Op 16 februari kregen wij in de ochtend weer een telefoontje van jullie dat de levertijd van 12 weken niet waargemaakt kon worden en dat dit met vier tot vijf weken uitgesteld zou worden. Dit was een teleurstelling. Uiteindelijk na heel erg lang wachten is de stoel op 28 april bij ons afgeleverd, de chauffeur stond toen met pinapparaat al aan de voordeur met de vraag of ik wilde betalen want het apparaat stond nog aan van de vorige klant was het verhaal, zijn collega zou dan ondertussen de stoel uit de vrachtwagen halen, ik zag dat inderdaad gebeuren en in goed vertrouwen heb ik stoel per pin betaald.
Echter bij het uitpakken van de stoel binnen constateerde ik gelijk dat er een verkeerd onderstel aan de stoel zat, wij hadden een draaivoet besteld en er zat een vast onderstel onder. Samen met de chauffeur de bon bekeken en het stond inderdaad ook duidelijk op de order, dit vind ik dan echt heel slecht. De chauffeur heeft direct contact gelegd en de fout gemeld. Het antwoord was dat er snel aan een oplossing gewerkt zou worden en de stoel bleef staan die was immers betaald.

Wij waren niet tevreden met het antwoord, was ook erg onduidelijk en dus heeft mijn man diezelfde dag nog met jullie gesproken, er werd toen gezegd dat er binnen twee weken iemand langs zou komen en dat het aan huis opgelost werd. Een dag later werden we teruggebeld dat die twee weken niet haalbaar was, maar dat dit vier weken zou worden want leolux kon niet eerder. Vervolgens bleef het stil. Tot ik op 3 juni weer de telefoon heb gepakt, heb toen toch weer 6 weken gewacht, en tot mijn verbazing wordt er dan door de klantenservice gezegd dat er helemaal niets van bekend is, toen was ik echt in alle staten.
Dan krijg je vervolgens op 3 en 4 juni een mail met als eindconclusie nog steeds geen oplossing.

Ik concludeer dus dat ik een stoel van toch 2795,00 euro niet de goedkoopste dacht ik zo, in januari bestel en dat we nu op 8 juni nog steeds niet het juiste product hebben. Ik eis dus nu een duidelijke oplossing van jullie en wel op zeer korte termijn anders zie ik mezelf genoodzaakt verdere stappen te ondernemen.
Ook wil ik zeggen dat ik met Piet Klerkx zaken heb gedaan en ook bij jullie de aankoop dus met Leolux heb ik als klant verder niets van doen.

Ik vind dit geen reclame voor Piet Klerkx.
Ik hoor graag spoedig van jullie.

Met vriendelijke groeten,

Klaartje van Mierlo

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik op zeer korte termijn de juiste stoel met het juiste onderstel in huis heb staan. Wanneer het noodzakelijk is dat deze stoel mee moet ter reparatie dan eis ik van eenzelfde type een vervanging voor desbetreffende periode. Mijn eigen stoel wil ik niet langer dan een week missen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Piet Klerkx over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Piet Klerkx in behandeling genomen

Bericht van Piet Klerkx

10 jaren geleden - Geachte mevrouw Van Mierlo, Dank voor uw bericht en excuses dat wij onduidelijk hebben gecommuniceerd inzake uw Service. Mijn college zal vandaag contact met u opnemen en u laten weten wanneer het probleem wordt opgelost. Met vriendelijke groet, Peter, Webcare Piet Klerkx

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Piet Klerkx een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Piet Klerkx

Heeft op 03 augustus 2015 om 13:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben de fauteuil opgehaald en het onderdeel kosteloos vervangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM