Klacht: Iets besteld niet ontvangen

Femke114 op 10 februari 2015 over Janox.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Janox.nl
Status Open
Datum 10 februari 2015

Een klant heeft op 4 februari een bestelling geplaatst en betaald bij Janox.nl, met de belofte dat het product de volgende dag geleverd zou worden. Tot op heden heeft de klant het artikel niet ontvangen en ontvangt geen reactie op de verstuurde e-mails, wat leidt tot onvrede over de klantenservice en het gevoel van onterecht geldverlies.

Mijn Klacht:

4 feb wat besteld en betaald voor 16 besteld volgende dag in huis, nou moet nog steeds het binnen krijgen, mail verstuurt krijg je niks op terug!!
Erg slecht om zo geld van mensen af te troffelen, klantenservice bar slecht!!
Nooit wat bestellen!!!

Gewenste Oplossing:

Me bestelde product binnen krijgen binnen een week anders geld terug!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Janox.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Janox.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)