Klacht: glutevrije koeken over datum

aradia69 op 05 februari 2015 over C1000 in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf C1000
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 februari 2015

Op 5 februari 2015 ontdekte een klant bij de C1000 in Rolde dat de glutenvrije koeken in het schap over datum waren, met een houdbaarheidsdatum tot 20 december 2014. Daarnaast waren er geen andere glutenvrije lekkernijen beschikbaar.

Mijn Klacht:

Ik wil vandaag, 05-02-2015 glutenvrije koek halen ivm een glutenallergie. Dit was bij de c1000 in Rolde (Drenthe)De 4 koeken die in het schap lagen, waren houdbaar tot 20-13-2014. Verder waren er geen glutenvrije lekkerneijen voorhanden.

Gewenste Oplossing:

Als glutenvrije produkten te krijgen zijn die nog verkocht mogen worden qua datum.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over C1000

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over C1000 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer