Klacht: Mijn vriend is opgelicht door het bedrijf Provea

Boabsn op 02 februari 2015 over Provea in de categorie Lingerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Provea
Categorie Lingerie
Status Open
Datum 2 februari 2015

Een consument meldt dat zijn vriend in februari vorig jaar is opgelicht door Provea, nadat hij een aanbod ontving voor gratis sokken tegen verzendkosten. Ondanks dat hij expliciet vroeg of er verdere verplichtingen waren, werd hem dit ontkend, waarna er maandelijks 20 euro van zijn rekening werd afgeschreven. Pogingen om het geld terug te krijgen zijn bemoeilijkt door de eis van Provea om de ontvangen pakketten retour te sturen.

Mijn Klacht:

Mijn vriend is vanaf februari vorig jaar opgelicht door Provea. Hij werd gebeld dat hij ter kennismaking sokken opgestuurd kon krijgen tegen alleen de verzendkosten. We zaten in de auto en hadden haast, dus daardoor ging het gesprek heel snel. Ik zat naast hem en heb het hele gesprek gehoord, ook dat hij nadrukkelijk gevraagd heeft of hij dan verder nergens aan vast zat en of hij nog iets op moest zeggen. Dit was niet het geval meldde de dame aan de andere kant.
Vanaf dat moment is er maandelijks 20 euro van zijn rekening afgeschreven, soms zelfs 2x per maand. Helaas kwamen we hier pas in november j.l. achter en heeft hij dit meteen stopgezet. In onze pogingen om het geld terug te krijgen, zeggen ze dat ze dan de gestuurde pakketten retour willen, maar dat is het volgende punt, hij heeft nooit iets van hen ontvangen. Maar ze storten dus ook niets terug zonder deze “retourzendingen”. Graag wil ik weten wat we nu moeten doen?

Gewenste Oplossing:

Wanneer iemand ons kan vertellen wat we nu nog kunnen doen, want Provea zelf mailen heeft dus geen zin, want ze blijven zeggen dat ze dan de pakketten retour moeten hebben (die dus waarschijnlijk nooit verstuurd zijn) en we hebben al herhaaldelijk gezegd dat we nooit iets anders ontvangen hebben dan dat ene kennismakingspakket.
En hoe we alsnog kunnen zorgen dat hij dat geld terug krijgt wat ze maandenlang ongevraagd van zijn rekening hebben gehaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Provea

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Provea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM