Klacht: opgelicht

valerie rebattu op 24 december 2014 over Janox.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Janox.nl
Status Open
Datum 24 december 2014

Een klant heeft op 16 december 2014 een usb-stick besteld bij Janox.nl, met de belofte deze de volgende dag te ontvangen. Tot op heden is de usb-stick niet geleverd en heeft de klant geen reactie ontvangen op een op 22 december verstuurde klacht via e-mail. De klant uit zijn teleurstelling over de situatie en vraagt zich af hoe dergelijke websites kunnen blijven bestaan.

Mijn Klacht:

Ik heb op 16 december 2014 een usb-stick besteld bij Janox.nl, voor 19,95 euro. Op de site werd aangegeven dat ik deze de volgende dag in huis zou hebben, ik heb deze usb-stick nog steeds niet ontvangen. Ook heb ik 22 december een mail gestuurd met mijn klacht, maar nog geen reactie. Ik ben erg teleurgesteld en snap niet dat dit soort sites gewoon nog kunnen blijven gestaan.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg of mijn USB-stick ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Janox.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Janox.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)