Klacht: Binnenkan van koffiekan siemens porsch springt zonder aanleiding helemaal in duizend stukken kapot

maroesjka op 14 november 2014 over Siemens in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Siemens
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 14 november 2014

Een consument meldt dat de binnenkan van een Siemens koffiekan plotseling en zonder enige aanleiding in duizend stukken springt tijdens het schoonmaken. De consument ervaart hierdoor een schrikmoment door de harde knal.

Mijn Klacht:

Was de koffiekan aan het schoonmaken en springt met een hele harde knal in duizend stukken. Ik schrok me eigen kapot

Gewenste Oplossing:

Goede en fijne koffiezetapparaat. Dus vind het heel vervelend en hoop dat u hier iets mee kunnen doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Siemens

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Siemens nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM