Klacht: pakket verdwenen

Rital op 18 november 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Rieta, Via e-mail heeft u inmiddels bericht gehad over het onderzoek. Daarom zal ik de klacht via deze website sluiten. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u altijd opnieuw contact met ons opnemen. Met vriendelijke groet, Suzanne

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 18 november 2014

Een klant heeft op 17 oktober een pakket met lampen teruggestuurd naar Rietveld Verlichting, maar het pakket is nooit aangekomen. Ondanks meerdere e-mails naar DHL en een ingediende navraag op 30 oktober, heeft de klant geen reactie ontvangen. De klant eist een terugbetaling van 188 euro, aangezien het pakket binnen twee weken geretourneerd had moeten worden.

Mijn Klacht:

op 17 oktober heb ik een pakket waarin lampen zaten terug gestuurd naar Rietveld verlichting. Bij Rietveld kwam het pakket maar niet aan. Via de site van DHL zag ik het laatste bericht: 17 oktober, pakket is richting sorteercentrum. Dat is nog steeds het geval. Ik heb diverse e-mails verstuurd naar DHL. Nu is een navraag ingediend. Dit is gebeurd op 30 oktober. Ik hoor nu niets meer. Ik heb deze week weer gereageerd per e-mail, maar niets gehoord. Ik heb 188 euro betaald voor deze lampen. Dit geld krijg ik niet terug, omdat het pakket niet is aangekomen bij Rietveld Verlichting. Binnen twee weken kon geretourneerd worden. Het is nu al een maand geleden. Ik wil 188 euro terug.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het pakket teruggevonden wordt en alsnog wordt bezorgd en Rietveld mij het het geld teruggeeft. Of het pakket wordt niet gevonden, maar DHL vergoed de kosten van 188,00

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Beste Rieta, Heel erg vervelend om te lezen dat uw retourpakket nog niet is aangekomen. Ik begrijp goed dat dit u in een vervelende positie brengt. Vanaf het moment dat het onderzoek wordt gestart, duurt het 5 tot 10 werkdagen voordat het is afgerond. Het onderzoek naar uw pakket is nog bezig. Op dit moment kunnen wij u dus nog geen informatie geven. Mochten we het pakket uiteindelijk niet meer kunnen vinden, dan kunt u hiervoor een claim bij ons indienen. Mocht u nog vragen hebben, dan hoor ik het graag. Met vriendelijke groet, Suzanne

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 25 november 2014 om 14:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Rieta,

Via e-mail heeft u inmiddels bericht gehad over het onderzoek. Daarom zal ik de klacht via deze website sluiten. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u altijd opnieuw contact met ons opnemen.

Met vriendelijke groet,
Suzanne

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM