Klacht: Geen levering

Marcoangevare op 07 oktober 2014 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw, De zending is helaas iets vertraagd bij de post, maar uw bestelling dient deze week nog bij u geleverd te worden. Wij hopen u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Klantenservice GroupDeal [email protected]

Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 7 oktober 2014

Een klant heeft aangegeven zijn tablet nog niet te hebben ontvangen van Groupdeal. Na contact met het bedrijf is de kwestie opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo,tot op heden heb ik mijn Tablet nog niet ontvangen

Gewenste Oplossing:

Als het spoedig geleverd wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupdeal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupdeal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupdeal

Heeft op 09 oktober 2014 om 14:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw,

De zending is helaas iets vertraagd bij de post, maar uw bestelling dient deze week nog bij u geleverd te worden.

Wij hopen u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice GroupDeal
[email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM