Klacht: Bestelling geplaatst en betaald, maar nooit wat ontvangen

Naaz op 02 oktober 2014 over 2 Dayslook in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf 2 Dayslook
Status Open
Datum 2 oktober 2014

Een klant heeft in augustus een bestelling geplaatst bij 2 Dayslook, maar heeft deze tot nu toe niet ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen, blijft een reactie uit en de klant heeft een niet-functionerende couponcode ontvangen als compensatie, zonder dat er artikelen beschikbaar zijn om mee te kopen.

Mijn Klacht:

In augustus heb ik een bestelling geplaatst. Deze heb ik tot op heden nog steeds niet ontvangen en als ik alle onderstaande klachten lees zal dit denk ik ook niet gaan gebeuren. Ik krijg geen reactie op mijn mails, bedrijf is overgenomen door een raar, onbekend bedrijf. Ik heb een soort van couponcode gekregen (voor het bedrag dat ik heb betaald als vergoeding) die het niet eens doet. En ik zie ook geen artikelen die ik hier zou willen kopen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil hetgeen wat ik heb besteld alsnog ontvangen en anders mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 2 Dayslook

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 2 Dayslook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten