Mijn Klacht:
Hallo.
Na meer dan een half uur in de wacht te hebben gestaan en mij 4 keer erna hetzelfde is verteld, waarop ik 5 keer heb moeten herhalen dat ik haar begreep, maar dit niet klopte en ik niet kon worden doorverbonden met de leidinggevende, moet ik nu een bezwaar gaan schrijven om uit het incassobureau te komen. Dit is iets waar ik niet achteraan hoef te gaan, omdat de fout nu (weer) bij vakantieveilingen ligt.
Het probleem:
Het is al vaker voorgekomen dat bedragen dubbel zijn afgeschreven. Ik maak het geld over via iDeal, om vervolgens te zien bij mijn afschriften dat het geld nogmaals is geincasseerd via een automatische incasso (dit is nu al drie keer voorgekomen). Dan boek ik dat geld terug.
Het geval nu: het gaat om 2 bedragen. €21,50 en €27,50 voor een tandenbleekbehandeling en een massagecursus. Op 18 augustus 2014 17:04 en 17:03 heb ik het geld overgemaakt. Op 20 augustus 2014 zijn deze twee bedragen via een automatische incasso weer afgeschreven.Wat ook mijn fout was, ik heb toen niet binnen 5 dagen betaald (overigens wordt je via de site VERZOCHT om te betalen binnen 5 dagen. Er wordt nergens vermeldt dat dit een vereiste is.)
Goed, omdat ik dus al geld heb overgemaakt, heb ik dit geincasseerde bedrag teruggeboekt. Dit bedrag heb ik weer ontvangen op 25 augustus 2014 (niet akkoord met afschrijving). Na bijna een maand (17september) kreeg ik een mail waarin werd verteld dat ze mijn “betalingsachterstand” via een incasso zouden gaan laten verlopen. Aangezien ik vanaf de 15e ging verhuizen, heb ik geen tijd gehad om daarop te reageren. Tot vandaag, ik kreeg weer een mail binnen over het incassobureau en dat ik als “wanbetaler” nu ben bedrukt en het mogelijk is dat ik niet meer online kan bestellen. Ik heb zsm gebeld, verbaasd dat dit niet door vakantieveilingen zelf was geregeld. Na 14 wachtenden, 30 minuten, in de rij te hebben gestaan en het hierboven genoemde was gebeurd, kreeg ik een “en toch is het zo” te horen. Ik heb voorgesteld om de afschriften en inkomsten vanuit vakantieveilingen per direct via pdf naar haar toe te mailen. Ik kreeg vier keer het verhaal dat vakantieveilingen het bedrag naar mij had gestort waardoor ik 2 keer zou hebben betaald en het twee keer zou zijn bijgeschreven. Ik heb haar 5 keer verteld dat ik nooit het geld van vakantieveilingen teruggestort heb gekregen (dat zou ook raar zijn, want ik heb dit ook niet aangegeven). Het antwoord: “ja ik weet dat het een moeilijk verhaal is, mevrouw”. Ik ben niet van lotje getikt, dus ik begrijp dit goed. Dit dubbele afschrijven is ook gebeurt bij een bedrag van 8,50 (welke ik ook heb teruggeboekt) en 186,50 (welke ik terug heb gekregen nadat ik belde). Ik zou nu een bezwaar moeten indienen, maar sta ondertussen wel als wanbetaler in het systeem. Wat naast het feit dat ik niet serieus genomen wordt, nog het ergste is. Aangezien ik altijd alles netjes betaald heb. (Zelfs teveel, maar daar zijm ze nu mee bezig)
Gewenste Oplossing:
Zoals hierboven beschreven: haal mij weg bij het incassobureau.
Graag zou ik willen dat ik de waardebonnen waarvoor ik heb betaald, willen kunnen downloaden of ontvangen. Als dit is gebeurt, zal er nooit meer iets via vakantieveilingen via mij of mijn omgeving worden besteld. Dank de klantenservice maar. Ik vind het oprecht heel jammer dat dit zo gaat, aangezien ik ook een aantal heel positieve ervaringen hiermee heb gehad en vakantieveilingen juist heel erg heb gepromoot. Ik hoop dat u dit wel serieus neemt, hiermee aan de slag gaat en ik hier binnenkort bericht van zal ontvangen. Nog een fijne dag, met vriendelijke groet, Marjolein Charlotte

