Klacht: Afhaling via VISA kaart door SXDN

Guido Wuyts op 19 september 2014 over SXDN in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SXDN
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 19 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dit louche bedrijf heeft ten onrechte op 05/07/2014 15,99€ en op 05/08/2014 dit is in dezelfde periode gebeurt toen ik lid ben geworden van de datingsite cFlirt.be gevestigd in het V K onder bedrijfsnaam : cFlirt.
WC2E 7RS United Kingdom
Company reg. No: 08676890. Met beschrijving rekening uittreksel
:AHM3 INTERNET SALES
Hun tel nr : 00440203287111. G ?
Ook dit internet bedrijf neemt nu voor de 2 de keer 130,00€ van mijn VISA rekening ,dit riekt naar Russche Mafia praktijken voor een domicilie
Waar ik nooit naar gevraagd heb. Hoe kunnen deze praktijken stop gezet worden van deze nep sites Dit is ongehoord

Gewenste Oplossing:

Als mij 2 x 130,00€ =260,00€ en 2 x 15,99€= 31,98€ worden terug gestort

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SXDN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SXDN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM