Mijn Klacht:
Op 14 maart 2014 heb ik een bod uitgebracht op een veiling voor een midweek vakantiepark Slagharen voor 150 euro. Bij plaatsing van het bod maakte ik per abuis gebruik van mijn facebook account, en niet van mijn gebruikelijke account. Het facebook account is gekoppeld aan een emailaccount dat ik niet gebruik. Toen ik in mijn gebruikelijke account niets zag staan over een gewonnen veiling ging ik er van uit dat ik de veiling niet gewonnen had.
Een half jaar later kreeg ik per post een aanmaning van Intrum Justitia.
Ik werd verzocht te betalen een bedrag van 204,07 euro (arrangement + incassokosten en rentekosten). Na een belletje met Vakantieveilingen merkte ik mijn vergissing op. Helaas! Ik heb het bedrag direct overgemaakt.
Ik besloot contact op te nemen met vakantiepark Slagharen met de vraag of zij nog iets voor mij konden betekenen. De vriendelijke medewerker verzocht mij de voucher toe te sturen zodat zij iets voor mij zouden kunnen betekenen. Ik heb hierop vakantieveilingen gebeld met de vraag of zij de voucher konden toesturen. Een vriendelijke medewerker zei dat dit mogelijk was wanneer de betaling verwerkt zou zijn. Op maandag 15 september werd ik gebeld door een medewerkster van vakantieveilingen met de korte mededeling dat zij de voucher niet meer aan mij wilden verstrekken. Ik was destijds mijn verplichting niet nagekomen en had daardoor mijn rechten op de voucher verloren. Ik vertelde haar waarom de voucher voor mij belangrijk was. Zij hielt voet bij stuk. Ik heb haar erop aangesproken dat dit geen coulante houding is. Ik vraag immers om iets waar ik wel 204,07 euro voor betaald heb. Het kost vakantieveilingen verder niets anders dan 1 minuut van hun tijd om de code te achterhalen. De medewerkster bleef echter halsstarrig.
Ik heb de consumentenautoriteit van deze kwestie op de hoogte gesteld. Zij belden mij met de mededeling dat ik mij kan melden bij de stichting thuiswinkelwaarborg, en daarna eventueel de geschillencommissie, vanwege de onredelijkheid van de beslissing.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer Vakantieveilingen mij alsnog de vouchercode geeft (zelfs het reserveringsnummer wat op de voucher staat is al voldoende). Hierdoor kan vakantiepark Slagharen met mij een coulance regelen.
Kleine moeite toch?

