Klacht: hamburger play met lange haren erin

het was niet lekker met haar lang donker blond op 11 juni 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 11 juni 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over een hamburger die zij op 11 juni bij McDonald's aan de Opcoolsingel kocht. In de hamburger ontdekte zij lange haren, wat haar ervaring negatief beïnvloedde.

Mijn Klacht:

Ik ging vandag met vriendin broodje ik nam hamburger play bij de mac opcoolsingel op 11 juni om kwart over twaals a half 1

Gewenste Oplossing:

Meestal te vreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM