Klacht: slechte service mc donalds hengelo het plein

kuis100 op 24 mei 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 24 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

zaterdagmorgen 24 mei 9.00 uur. we willen ontbijten.
op” het plein” bij ikea te hengelo.
de prullebakken puilen uit en de parkeerplaats ligt vol met afval wat er niet meer in past.
9 uur mc donalds gaat open. maar er moet nog vanalles gebeuren.
krant is er niet, koffie machine moet eerst gereinigd worden, kassa doet het nog niet. na een wachtijd van 12 minuten hebben we ons geld teruggevraagd. geen probleem bij erg onsympatieke Noor. ga lekker klacht indienen zegt ze. ik ben Noor met 2 oo .roept ze ons nog na. we zijn maar gaan ontbijten in oldenzaal. hengelo niet weer

Gewenste Oplossing:

als ik gewoon op zijn minst vriendelijk te woord wordt gestaan en dat bij opening alles wel al geregeld is in het restaurant

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM