Klacht: misbruik persoonsgegevens

zgakovic op 15 mei 2014 over Lotto in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lotto has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

De klant gesproken en het reeds geincasseerde inleggeld gerestitueerd. Klacht per email afgehandeld.

Bedrijf Lotto
Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 15 mei 2014

Een klant van Lotto heeft onterecht 12 euro van zijn bankrekening zien afschrijven zonder enige communicatie of ontvangst van lotto nummers. Na contact met de klantenservice en het versturen van persoonlijke documenten, vraagt de klant om een snelle oplossing van het probleem en uit hij zijn bezorgdheid over de omgang met persoonsgegevens. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Onlangs werd 12 euro afgeschreven van mijn bankrekeningnummer , dit gebeurde zonder dat ik lotto nummers kreeg of een e-mail bericht of wat dan ook.
Op 8 mei heb ik telefonisch contact opgenomen met de Lotto en de heer Ireeyw gesproken.
Hij heeft met het volgende geadviseerd : ( Om fout te corrigeren )
Ik moest een kopie van mijn paspoort en kopie van mijn bankpas maken en naar jullie versturen ( dit vindt u terug in de bijlage )
Nadat ik meerdere keren heb gebeld en zoveel tijd in deze zaak heb gestoken terwijl dit niet mijn schuld is, zou ik het netjes vinden dat jullie onmiddellijk deze fout corrigeren.,heb ik ze netjes gevraagd.
Wel moet ik vermelden hoe men bij jullie omgaat met persoonlijke gegevens.
Hele zaak zou opgelost worden binnen 5 werkdagen en ze zouden mij daarover informeren.
Natuurlijk is dat niet gebeurd.
Op vraag hoe dit kwam wou niemand van lotto antwoord geven.
IK ben voornamelijk bang dat lotto misbruik maakt van mijn persoonlijke gegevens.

Gewenste Oplossing:

Een compensatie en uitleg hoe dit is gebeurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lotto over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lotto in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lotto een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lotto

Heeft op 16 mei 2014 om 09:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant gesproken en het reeds geincasseerde inleggeld gerestitueerd. Klacht per email afgehandeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Lotto beoordeeld.

zgakovic

Heeft op 16 mei 2014 om 12:38 geantwoord

het is helemaal geen oplossing,want ik kreeg helemaal niet te horen hoe een ander persoon lotto mag spelen en daarbij mijn rekening nummer te gebruiken evenmin wat de lotto gaat doen om mijn persoonlijke gegevens te beschermen.
en nog een ding:
als onder compensatie word begrepen alleen maar onterecht geïncasseerd geld terug te geven dan kreeg dit verhaal zeker een staartje.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM