Klacht: onterechte vorderinge Canal Digitaal en overdracht aan Lindorff incasso

Pondes op 07 mei 2014 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste, U geeft aan dat u een incasso heeft ontvangen vanuit het incassobureau Lindorff. U wilt nu graag dat wij deze incasso terug trekken en de kosten voor het incassobureau kwijtschelden. Wij hebben u op het adres aan de vredenseweg...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 7 mei 2014

Na het opzeggen van zijn abonnement bij Canal Digitaal ontving de klager een jaar later een betalingsverzoek van Lindorff incasso voor twee maanden abonnementskosten, inclusief hoge incassokosten. Ondanks dat hij zijn verhuizing had doorgegeven, ontving hij nooit verdere communicatie van Canal Digitaal, terwijl zijn contactgegevens bekend waren. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

na vorig jaar mijn abbonnement opgezegd te hebben bij Canal Digitaal en hierover na 2 maanden teruggebeld ben door Canal Digitaal met de vraag waarom ik mijn abbonnement heb opgezegd (hier melding gemaakt dat het komt door een verhuizing) krijg ik een jaar na dato een melding van Lindorff incasso dat er nog 2 maanden abbonnementsgeld a €68.53 betaald dient te worden en hierover €299.00 incassokosten betaald dienen te worden. Ik heb na de verhuizing nooit meer een brief/herinnering ontvangen van Canal Digitaal – daar waar mijn telefoonnummer wel bekend was om terug te bellen om navraag te doen over opzegging- en ontvang nu een gepeperde rekening.

Gewenste Oplossing:

tevreden zal ik zijn nadat er een excuus van Canal Digitaal komt en dat de kosten allemaal worden ingetrokken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 08 mei 2014 om 08:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

U geeft aan dat u een incasso heeft ontvangen vanuit het incassobureau Lindorff. U wilt nu graag dat wij deze incasso terug trekken en de kosten voor het incassobureau kwijtschelden.

Wij hebben u op het adres aan de vredenseweg meerdere betalingsherinneringen gestuurd. Ook hebben wij u retourdozen voor de satellietontvanger gestuurd, waarbij u ook niet heeft gereageerd. Helaas geeft u aan alles nooit te hebben ontvangen en dit spijt ons. Wij kunnen hier echter geen verandering in aanbrengen en de bedragen niet kwijtschelden.

Wij willen u dan ook voor verdere correspondentie doorverwijzen naar het incassobureau Lindorff.

Het spijt ons u niet anders te kunnen berichten.

Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Canaldigitaal beoordeeld.

Pondes

Heeft op 19 mei 2014 om 19:52 geantwoord

Helaas is mijn mening dat dit wat makkelijk is afgedaan.
Ik ben verhuisd van de Vredenseweg, waardoor ik de herinneringen niet heb ontvangen. Nota bene ben ik na het opzeggen van het abbonnement (en verhuizing) nog gebeld op mijn mobiele nummer wat ik nu nog steeds bezit) door Canal Digitaal met het verzoek of ik wilde melden waarom ik mijn abbonnement op heb gezegd. Hierna (na verhuizing en geen andere berichten ontvangen) dus van uit gegaan en aannemelijk lijkt me, dat het in order was zo. Ik heb gereageerd op de mail dit Canal Digitaal me heeft gezonden, dat ik het niet eens ben met diens terugkoppeling en dat ik nog steeds van mening ben dat ik geen incassokosten hoef te betalen, omdat ik nooit in staat ben gesteld (te beginnen met op de hoogte te zijn) om te reageren. In afwachting verblijf ik nu weer.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie