Mijn Klacht:
Mijn zoon en schoondochter hebben evenals wij een vliegreis geboekt naar het all inclusieve hotel Aska Lara Antalya.
Op dit moment 24-04-2014 is mijn zoon en vriendin al daar aangekomen en zijn 14 dagen daar .Wij vertrekken op 4 mei aanstaande voor acht dagen.het hotel is verre van gereed ;van de 500 kamers zijn er maar 50 in gebruik;alle voorgespiegelde faciliteiten zijn niet aanwezig.Er is door ons al tijdig melding gemaakt van deze situatie doch Corendoen doet net alsof haar neus bloedt en meldt dat alles op tijd klaar zou zijn.
Thomas Cook heeft haar klanten al omgeboekt.
Wij konden tegen betaling van meerkosten omboeken naar een ander hotel.Dit is niet acceptabel evenals dat Corendon niet reageert op onze klacht.
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevreden als wij zonder meerkosten omgeboekt worden naar een gelijkwaardig hotel met dezelfde faciliteiten zoals ons zijn voorgehouden in Aska Lara.

