Mijn Klacht:
Op 2 februari heb ik een klacht ingediend bij vakantieveilingen over een gewonnen bieding. Tijdens het bieden stond er een andere naam bij hoogste bod (ik zal de naam hier niet noemen maar wel bekend bij vakantieveilingen.nl). Na de veiling gewonnen te hebben, bleek ik tegen mezelf aan het bieden geweest te zijn. Zie onderstaande biedgeschiedenis:
• € 56,-
21:48:16 Etienne Grietjes
• € 41,-
21:48:06 Etienne Grietjes
• € 34,-
21:47:51 Etienne Grietjes
• € 22,-
21:47:30 Etienne Grietjes
• € 20,-
21:47:15 Guido van Houwelingen
• € 17,-
Dit bedrag verdient een aardige cent aan mij met 110 gewonnen veilingen. Echter reageren op een verzoek doen ze gewoon niet!
Ik heb al eerder een klacht ingediend en dan krijg je zo’n standaardmail (helaas volgens onze voorwaarden bla, bla bla).
Gewenste Oplossing:
Ik heb in mijn klacht naar de klantenservice gezet dat ik van deze gewonnen veiling af wil aangezien ik tegen mezelf heb geboden.
(doordat het beeld blijkbaar niet ververst werd). Of als ze volgens de voorwaarden bla, bla, bla dan tegen het laagste gewonnen bod = 20 euro).

