Mijn Klacht:
Gaan we op wintersport of zoeken we de zon op? We resereveren nog zelden bij reisbureaus, maar kwamen op site van Arke voor vakanties Curacao, Geweldige aanbieding voor 772,- naar Kura Ulanda te Willemstad, inclusief gratis shuttle naar strand, gratis parasol en directe vlucht. Even gebel;d of deze aanbieding klopte, “jawel”, was het antwoord
Enthousiast gekozen voor Curacoa. Via site geboekt. En ja hoor, verrassingen! Pas in het definitief maken van boeking komen er opeens andere berichten. Shuttle is niet gratis, ligbed en parasol zijn niet gratis en tussenlanding op Aruba in tegenstelling wat er in de brochure wordt vermeld.
Hoe dom kun je zijn als touroperator! Onaangename verrassingen, die van te voren gemeld hadden moeten worden voor definitieve boeking!
Heel slecht zo’n misleiding! Klantonvriendelijk en rolbevestigend!
We gaan het weer zelf doen, dan weten we zeker waar we aan toe zijn. Zal zeker casus nog voorleggen bij ANVR, al is het maar om te voorkomen dat andere klanten tegen dezelfde praktijken aanlopen. Schande! Het klopt, los wat het allemaal extra kost, principieel niet! Wat leuk had moeten worden, is geeindigd in een deceptie.
Een dikke pluim voor de helpdeskmedewerkster van Arke, die volle begrip had en de boeking annuleerde. Een jammerlijke ervaring en nu geen Arke meer!
Gewenste Oplossing:
Wanneer geboden wordt wat er beloofd wordt. Maak waar wat je belooft!

