Mijn Klacht:
Ik heb per 30 sept opgezegd bij canal digitaal.
Deze opzegging is bij hun niet goed verwerkt.
Ik heb daarover diverse keren contact gezocht met canal digitaal, diverse mails en verschillende keren per telefoon (betaald nummer!). Telkens weer legt Canal digitaal actie punten bij mij neer. Ik heb o.a. een terug luister verzoek van het gesprek op 30 sept in moeten dienen. Dit is op 7 januari gebeurd.
Ik hoor nu niets meer… Op mijn mail wordt niet meer gereageerd, als ik vriendelijk vraag wanneer ik reactie kan verwachten krijg ik geen enkel bericht terug.
Ik heb opgebeld (weer betaald nummer 18 minuten!!). Ik krijg opnieuw weer een actiepunt van Canal digitaal: schrijf maar weer een brief.
Ik denk echter dat dat niet gaat helpen. Langzamerhand wordt het toch echt tijd dat Canal digitaal iets gaat doen.
Gewenste Oplossing:
Ik heb 1 betaling terug kunnen laten boeken.
Maar ik wil dat dit helemaal netjes afgehandeld wordt.
In de eerste plaats met gewoon reageren door canal digitaal.
In de tweede plaats met erkenning van de foutieve verwerking van mijn opzegging van 30 sep.
Verder zou het m.i. netjes zijn om mijn extra telefoonkosten te vergoeden.

