Klacht: overboekt hotel Arkin Palm Beach in Famagusta

annemieke1 op 09 november 2013 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 30 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/ mevrouw, U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen. Corendon webcare

Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 9 november 2013

Een stel dat op 14 oktober 2013 naar Cyprus reisde, werd bij aankomst naar een ander hotel, Kaya Artemis, gestuurd vanwege overboeking van hun gekozen accommodatie, Arkin Palm Beach. Ze waren teleurgesteld over de kwaliteit van het nieuwe hotel en de grootte ervan, wat niet overeenkwam met hun verwachtingen. Ondanks onvrede onder andere gasten, kozen zij ervoor om zich niet actief te mengen in de klachtenprocedure.

Mijn Klacht:

L.S. Mijn vriendin en ik zijn op maandag 14-10-13 op tijd vertrokken naar Cyprus. wij hebben bewust gekozen voor een kleinschalig hotel Arkin Palm Beach (zoover 9,3), vlak bij de plaats Famagusta. In de bus naar het hotel werd ons pas verteld dat we door overboeking vanwege het suikerfeest naar een resort genaamd Kaya Artemis (zoover 7,3) werden gebracht. De kamer was niet al te schoon , het resort supergroot, precies wat we niet wilden. We waren niet de enigen, de andere gasten hebben een hoop herrie gemaakt bij de reisleiding en konden op donderdag of vrijdag naar een ander hotel. Wij hebben ons vanwege hun presentatie afzijdig gehouden en hebben ook de petitie niet getekend.Laat onverlet dat wij niet de vakantie hebben gekregen die we bedoelden. De reisleider van Corendon (Ogel???) heeft ons prima te woord gestaan. Deze reis was de derde , die wij bij jullie geboekt hebben, de eerste twee in Egypte. we hebben nooit wat aan te merken gehad, nu dus wel. het had ons leuk geleken iedere avond even naar de plaats te lopen en wat te bezichtigen. We zijn nu per bus (40 euro pp.)naar Nicosia geweest en verder hebben we rondgehangen in het resort. boekingsnummer 6187801

Gewenste Oplossing:

Volgens mij was het hotel Arkin Pam Beach duurder, dus graag het verschil retour. Verder waren de wijntjes in de bar 7,50 eu Bij het eten was het wel gratis. Misschien is een geste van jullie kant op zijn plaats. Wij hebben onze vakantie niet laten verpesten en zullen in de toekomst echt nog wel gebruik maken van Corendon. Met vriendelijke groeten, Johanna van der Meer en Philomena Elemans

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Corendon

Heeft op 30 december 2013 om 15:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/ mevrouw,

U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen.

Corendon webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM