Klacht: Logo’s

bouch_ op 13 oktober 2013 over Supertrash in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Er wordt een nieuw setje logo's opgestuurd

Bedrijf Supertrash
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 13 oktober 2013

Een klant heeft laarzen van Supertrash gekocht, waarbij na twee weken de logo's plotseling losraakten zonder enige schade. De schoenenmaker adviseerde om nieuwe logo's te kopen, maar deze zijn niet verkrijgbaar bij het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb een tijdje terug ST laarzen gekocht en na 2 weken waren logo’s er opeens vanaf. Nergens tegen aangekomen of iets nee. Ze stonden in de gang en wou ik ze aandoen , opeens vielen ze allebei der uit. Schoenenmaker heeft gezegd dat ik nieuwe logo’s moet komen maar helaas verkopen ze die niet.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe logo's toesturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Supertrash in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Supertrash een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Supertrash

Heeft op 14 oktober 2013 om 16:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er wordt een nieuw setje logo's opgestuurd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM