Klacht: Geen skylander bij Happy Meal

Lars2005 op 06 oktober 2013 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 6 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gister gingen we met mijn zoon en zijn vriendje naar de Mac Donalds in Kesteren om een Happy Meal te halen met als cadeautje de skylander.
Allebei de jongens werden aangemoedigd door de reclame op Nickelodeon, waar verteld werd over de actie skylander.
Aangekomen daar, zat bij de happy meal geen skylander. Ze krijgen een cadeautje uit de vorige actie. Beide jongens waren zeer teleurgesteld.
Bij navraag werd ons verteld dat de actie was afgelopen. Nu zagen we vanmorgen dat er nog steeds geadverteerd wordt met de reclame Skylander bij Happy Meal. En opnieuw waren de jongens boos en kwaad. Wat ik wel begrijpelijk kan vinden.

Gewenste Oplossing:

Hopelijk kunnen jullie in vervolg de reclame synchroon laten lopen met de betreffende actie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM