Klacht: Al 11 dagen steeds geen telefoon, internet en televisie

riknijs op 14 september 2013 over KPN Digitale TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 14 september 2013

Klant ervaart al 11 dagen geen telefoon, internet en televisie door een gebrek aan signaal op de glasvezelverbinding en een verkeerde glasvezelbox. Ondanks herhaalde beloftes van KPN om terug te bellen en excuses voor het ongemak, blijft de technische dienst inactief en ontvangt de klant geen reacties op e-mails. De situatie is nog steeds niet opgelost.

Mijn Klacht:

Geen singaal op glasvezel, verkeerde glasvezelbox geleverd, geen digitale tv onvagers geleverd, zelfs een medewerker kan de activering niet voor elkaar krijgen. Technische dienst reageert niet op interne mails van klantenservice. Niemand doet iets wat bijdraagt aan een oplossing. Ik wordt niet teruggebeld terwijl men dat beloofd. Geen reacties op emails. Wel 100x excuses maar zonder resultaat. Einde is nog niet in zicht….

Gewenste Oplossing:

het "Activeringsknop" op MijnKPN.nl zichtbaar maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Digitale TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Digitale TV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM