Klacht: 12 uur vertraging

Silvy D op 04 september 2013 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/ mevrouw, U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen. Corendon webcare

Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 4 september 2013

Een reiziger heeft een klacht ingediend over een vertraging van 12 uur bij vlucht CAI 1117 van Turkije naar Nederland. Bij aankomst op de luchthaven werd pas laat gecommuniceerd over de vertraging, waardoor de reiziger en medepassagiers in onzekerheid verkeerden en niet goed voorbereid waren op de lange wachttijd. In tegenstelling tot andere passagiers van een andere vlucht, kregen zij geen tijdige informatie en moesten zij zelf op zoek naar hun gate en eten.

Mijn Klacht:

Gisteren ben ik terug gekomen van Turkije. Deze vlucht CAI 1117 zou vertrekken om 21u30 Turkse tijd. Bij aankomst op de luchthaven werd er al aangegeven dat deze vlucht tot 01u00 zou worden uitgesteld. Niemand vertelde ons iets op de bus, die ook al een uur later bij het hotel aankwam. Doordat de bus eerst niet kwam opdagen zaten wij al met gemengde gevoelens omdat de dag op voorhand nog geen vlucht informatie en vertrek uren bekend waren en wij dit nog snachts hebben moeten regelen.

PErsonen van de andere vlucht CAI 123 wisten op voorhand al dat hun vlucht verlaat was naar 01u00 en konden dan ook langer in hotel blijven en daar nog iets eten. Wij zaten als kippen zonder kop wat te zoeken naar de gate van onze vlucht. Die nog steeds niet bekend was. Wij op de luchthaven iets moeten eten wat ons 20 euro heeft gekost voor iets armzaligs. Naderhand hoorden we van andere passagiers dat je in Burger King een gratis menu kreeg van Corendon. Waar was die communicatie naar alle passagiers??? Voor een fruitsap betaalde ik ook nog eens 5 euro, waardoor ons geld op was!!!

Andere passagiers konden ons vertellen dat er heel wat mis was met het vliegtuig en dat deze nog zou moeten vertrekken in Brussel om 00u00. Ondertussen werd er nog steeds niets gecommuniceerd en hebben we veel moeite moeten doen om iemand van Corendon naar de gates te laten komen.

De melding dat onze vlucht pas zou opstijgen om 06u00. Hierdoor hebben we op de bankjes in de gate moeten wachten in de koude dan nog eens. Na gezeur hebben we om 02u00 nog een drankje en iets te eten gekregen. Ik kon op die moment geen frieten en hamburgers binnenkrijgen. Ik nam een donut die dan helemaal uitgedroogd was. Het was alsof ik in een zandbak aan het bijten was.

06u00 boarding time. Iedereen in het vliegtuig, meld kapitein dat we binnen 15 minuten zouden opstijgen. Ik toch heel wat schrik, want wat was er mis met het vliegtuig. Vijf minuten later ding dong ‘lieve passagiers er is iets mis met de gps signalen’ Iedereen weer van het vliegtuig terwijl de technieker zijn werk probeert te doen. Wanneer ze iedereen weer op het vliegtuig willen zetten, wat niet lukt via opstand, wordt alweer de volgende technische fout aangekondigd.

Uiteindelijk werd er dan toch begrepen dat er een andere oplossing moest komen. Ik maar denken dat je bij Ryan air niet goed zit om te vliegen.

Nieuwe vlucht om 09u30, twaalf uur vertraging. vlak voor opstijgen nog eens een drankje gekregen, wart wil zeggen dat ik na 7 uur nog eens iets kon drinken.

Na 15 uur op de luchthaven door te brengen eis ik hier dan ook onze vergoeding voor.

Gewenste Oplossing:

Ik zou ten eerste al willen vragen om mij de Nederlandstalige versie van de \'air passenger rights\' door te mailen.
Ten tweede heb ik VOORLOPIG al beslist dat bij het onderdeel \'Right to compensation\' onze uitgestelde vlucht behoord tot punt 2.C. Dan nog niet te vergeten dat wij onze maaltijden die normaal niet voorzien waren hebben moeten betalen, amper konden drinken, in de koude hebben gezeten en al mijn energie weer kwijt is.
De rest van het document kan ik gewoon niet lezen omdat het zo slechte kwaliteit van kopie is.

Ik hoop snel een antwoord te krijgen van u. Telefonisch hebben ze mij gezegd dat ik moet mailen dus hoop niet dat u afkomt met een schriftelijke brief.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Corendon

Heeft op 08 november 2013 om 13:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/ mevrouw,

U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen.

Corendon webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM