Klacht: Vieze Caravan in Ankaran Slovenie

kwartje1970 op 31 juli 2013 over Vacansoleil in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 31 juli 2013

Bij aankomst in Ankaran, Slovenië, stond de klachtgever met zijn caravan recht tegenover de toiletten en douches, ondanks de eerdere verzoeken om dit te vermijden. De caravan was bovendien vies, met etensresten op de muren en stof onder de bedden, wat leidde tot teleurstelling over de schoonmaak en service van Vacansoleil. De klachtgever heeft besloten nooit meer met dit bedrijf op vakantie te gaan.

Mijn Klacht:

Wij hadden bij boeking vermeld niet bij de toiletten te willen staan.Bij aankomst stonden we recht voor toiletten en douches. De caravan was vies en vuil , etensresten van de vorige hingen nog tegen de muren. Onder de bedden lag het vol stof. Kon ik bij aankomst eerst nog gaan poetsen. Daar betaal je dus 30 euro voor. Heeft de vorige ook gedaan alleen is er niet gepoetst. Niemand gezien van Vacansoleil om je weg wijs te maken.Enorme tegenvaller, wij gaan echt nooit meer met Vacansoleil op vakantie.

Gewenste Oplossing:

30 Euro terug en onderhoud je Caravans, voor de volgende mensen wel zo fijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vacansoleil

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vacansoleil nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM