Klacht: insolventie

j.dijksman op 06 juli 2013 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 6 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij het willen afsluiten van een mobiel abonnement kreeg ik te horen dat deze niet kan worden verleend omdat ik bij preventel negatief geregistreerd zou staan. Daar ik mij niet bewust ben van enige schuld of achterstand nu en/of in het verleden heb ik een brief naar preventel gezonden op 17 juni 2013 met het verzoek tot informatie. Tot op heden heb ik geen reaktie van Preventel ontvangen. Ik heb teggelijkertijd een inzage verzoek bij Focum ingediend en van hen kreeg ik binnen een week een overzicht hetgeen zeer positief was voor mij.

Gewenste Oplossing:

Ik wens informatie omtrent mijn verzoek en wel per omgaande omdat ik erg nieuwsgierig ben naar de vermeende schuld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Mobiel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Mobiel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie