Klacht: annuleren van jaarkaart nr 403914

mudjiarsih hardjodinomo op 25 juni 2013 over Elderzzz in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Elderzzz
Categorie Coupon Sites
Status In behandeling
Datum 25 juni 2013

Mudjiarsih Hardjodinomo heeft een verzoek ingediend bij Elderzzz om een jaarkaart (nr. 403914) te annuleren, omdat zij deze niet hebben kunnen gebruiken door financiële omstandigheden. Ze geven aan dat ze het bedrag van € 99,95 niet kunnen betalen en vragen om begrip en annulering van het abonnement.

Mijn Klacht:

Geachte Elderzzz,

We hebben de jaarkaart niet kunnen gebruiken, want we gaan nooit met vakantie,, gezien financieel positie,, en nog erger is dat €.99,95 moeten nog betalen,dat het bedrag binnen 14 dagen moeten voldaan zijn. Het is onze ontwetend dat we hebben het zover laten gebeuren via telefoonisch.

Bij deze verzoeken we u beleef om als nog dit abbonement of jaarkaart te annuleren.

We hebben echt geen geld om dit te betalen.

We bedanken voor uw begrip.

Mudjiarsih Hardjodinomo

Gewenste Oplossing:

De jaarkaart en/of abbonement nr 403914 met kaartnummer JIO-H8F-1X6 te laten vervallen of annuleren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elderzzz nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Elderzzz in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM