Klacht: Nog steeds geen reactie van Corendon

Mitty op 13 juni 2013 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 13 juni 2013

Een klant van Corendon heeft geen reactie ontvangen op zijn klacht over een vliegvakantie naar Turkije, ondanks dat het bedrijf een kort geding heeft verloren. Na vier weken wachten en meerdere telefoontjes, waaronder een poging tijdens een storing, kreeg de klant te horen dat het nog 6 tot 10 weken kan duren voordat er een oplossing komt. De klant is ontevreden over de klantenservice en het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Ik heb nog steeds geen reactie ontvangen van Corendon m.b.t. mijn eerder genoemde klacht van de vliegvakantie naar Turkije. Ondanks dat ze het kort geding verloren hebben gaan ze echt niet goed met hun klanten om.
Zo verliezen ze alleen maar klanten.
Althans ons wel.

Ik wacht nu al 4 weken en nog steeds geen oplossing.

Deze week weer gebeld (na al twee keer gebeld te hebben) hadden ze een storing bij de centrale……dus Corendon niet te bereiken. Pffffff.
Later op de dag nogmaals geprobeerd, sta je 5 min in de wacht. Eindelijk iemand aan de lijn, moet ze het eventjes gaan nakijken………..alweer?????
sorry mevrouw daar kan ik niets aan doen……..ik zet het door naar de clientenservice van Corendon………en bedankt.

Ik kreeg te horen dat ik nog 6 a 10 weken moet wachten op een oplossing….en in de eerste mail van Corendon werd verteld dat ik na 2 weken iets zou horen……….nu 4 weken verder……….nog niks gehoord.

Mijn tip………ga niet met Corendon.

Gewenste Oplossing:

Een deel van de reissom terug te krijgen.
ZO niet dan gaan we een rechtszaak aanspannen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM