Klacht: Eerst opzegging akkoord nu incassobureau

Mirool op 10 juni 2013 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste, Wij hebben u op 11-06-2013 een bericht gestuurd waarin wij u hebben verzocht om contact op te nemen met het incassobureau Lindorff. Hierna hebben wij via deze weg niets meer van u mogen vernemen en om die reden sluiten...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 10 juni 2013

Een klant heeft in september 2012 telefonisch zijn abonnement bij Canaldigitaal opgezegd en de ontvanger teruggestuurd, omdat hij vanwege onteigening verhuisde. Hoewel hem was beloofd een bevestigingsbrief te ontvangen, kwam deze nooit, en na het storneren van een betaling kreeg hij te horen dat de opzegging akkoord was. Drie maanden later ontving hij echter een aanmaning van een incassobureau voor het abonnementsgeld.

Mijn Klacht:

Ik heb in september 2012 telefonisch opgezegd bij CD en de reciever teruggestuurd. Aardige dame aan de lijn en ik zou een brief met opzegging krijgen. Ik heb opgezegd omdat ons huis + agrarisch bedrijf onteigend werd en we in ons nieuwe huis kabelaansluiting hebben. De brief heb ik niet ontvangen maar door alle beslommeringen rondom de gedwongen verhuizing er ook niet meer aan gedacht. Toen er in januari nog steeds abonnementsgeld werd afgeboekt heb ik de betaling laten storneren. Er gebeld door een medewerker van CD waarom de betaling gestorneerd was. Ik alles uitgelegd en met zijn gratie (zo kwam het over)was alles akkoord. Nu drie maanden later belt een incassobureau want CD wilde nog abonnementsgeld innen.

Gewenste Oplossing:

Opzegging en geen betaling

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 21 augustus 2013 om 12:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Wij hebben u op 11-06-2013 een bericht gestuurd waarin wij u hebben verzocht om contact op te nemen met het incassobureau Lindorff.
Hierna hebben wij via deze weg niets meer van u mogen vernemen en om die reden sluiten wij deze klacht af.

Wij hopen u zo voldoende te hebben geinformeerd en mocht u nog verdere vragen hebben dan willen wij u verzoeken om contact op te nemen met ons klantenservice telefoonnummer 0900-9323 (15ct per minuut).

Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Canaldigitaal beoordeeld.

Mirool

Heeft op 23 augustus 2013 om 13:50 geantwoord

Dit is geen oplossing. Neem maar contact op met het incassobureau. Ze hebben in een mailwisseling aangegeven dat het abonnement abusievelijk niet verlengd is. Dus dan zijn we eruit. Ik heb op 12 juni een mail naar het incassobureau gestuurd maar tot op heden geen reactie gehad. En dit noemen ze een oplossing. Ik vind dat mijn klacht niet is opgelost. Als ze zo klachten oplossen weet ik er nog wel een paar .

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Dit is geen oplossing. Neem maar contact op met het incassobureau. Ze hebben in een mailwisseling aangegeven dat het abonnement abusievelijk niet verlengd is. Dus dan zijn we eruit. Ik heb op 12 juni een mail naar het incassobureau gestuurd maar tot op heden geen reactie gehad. En dit noemen ze een oplossing. Ik vind dat mijn klacht niet is opgelost. Als ze zo klachten oplossen weet ik er nog wel een paar .

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie