Klacht: vertraging vlucht

Somia op 27 mei 2013 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 27 mei 2013

Op 12 mei 2013 had een gezin een vlucht van Amsterdam naar Alanya geboekt, die oorspronkelijk om 07:00 uur zou vertrekken. De vlucht werd echter meerdere keren vertraagd, uiteindelijk tot 17:30 uur, en de informatievoorziening was slecht, waardoor er veel chaos ontstond. Dit leidde tot een vervelende start van hun vakantie, vooral voor de jonge kinderen die moe waren en extra benodigdheden moesten kopen op Schiphol.

Mijn Klacht:

Op 12 mei 2013 zouden wij vanaf amsterdam naar Alanya (Turkije) vliegen. We waren om 04:00 uur al op schiphol.De vlucht zou vertrekken om 07:00 uur
s ochtends. Helaas was de vlucht vertraagd naar 12:30. Om 12:30 kregen we een melding dat de vlucht wederom vertraagd is naar 14:30. Later bleek dat we ook nog eens naar een andere gate moesten lopen. Ook om 14:30 was er nog geen vliegtuig van Corendon. Informatievoorziening was slecht. Niemand kon ons wat vertellen?? !! Tot overmaat van ramp zijn we uiteindelijk pas om 17:30 gaan vliegen!!! Na veel chaos bij de vertrekhallen!! U begrijpt dat mijn vakantiegevoel meteen was verpest. Mijn kinderen van 1 jaar en 3 jaar waren heel erg moe.Al mijn voorzieningen waren op!! Ik heb extra luiers en veel sappen moeten kopen op schiphol voor mijn kinderen en voor ons zelf. Mijn reserve kleding waren ook op!!! We hebben een uur gestaan omdat er geen zitplaatsten meer waren bij de gate. Mijn zoontje van 3 jaar was heel erg moe en kon nergens slapen. Als de vlucht niet was vertraagd was ik op tijd in het hotel en had ik nog wat aan mijn dag gehad. Nu kwamen we pas rond 23:30 aan.U begrijpt toch wel dat ik heel erg heb geleden deze dag. En heel erg boos ben op Corendon. We zijn gewoon aan ons lot overgelaten. Als je de volle pond voor een vliegreis betaald dan verwacht je niet dat je vanaf 04 uur S ochtends op schiphol doelloos rond loopt. Wij hebben op tijd twee uur van te voren ingecheckt!!! En heel erg slordig dat er voor deze dag niets is gecompeseerd, behalve de voucher voor een maaltijd!!
En belachelijk dat de het bedrag maar € 6.95 per persoon bedraagt. We hebben wel wat gekocht maar dit op de koude vloer genuttigd!!! Kortom mijn reis op 12 mei was een werkelijke nachtmerrie. Voor zowel mijn kinderen, mijn man als voor mij.

Gewenste Oplossing:

financiele vergoeding

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM