Klacht: Slechte service

Ilonapeter op 14 april 2013 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 14 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ben vanavond bij McDonald’s gorinchem geweest normaal ga ik naar vuren deze was dicht ivm verbouwing. Ik heb mijn bestelling gedaan en heb er heel lang op moeten wachten. Het excuus was dat ik producten bestelde zonder kaas en deze bestellingen gaan niet voor. Dat betekend dus dat je moet wachten tot de hele rij auto’s weg is voordat je je bestelling krijgt. De reden dat ik normaal in vuren ga is omdat er in gorinchem vaak fouten worden gemaakt dit gebeurt in vuren maar heel zelden. Als er in vuren een fout word gemaakt krijg je een gratis ijsje of tegoedbon.

Gewenste Oplossing:

Te goedbon

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM